İstanbul MTA Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul MTA Halı Yıkama

İstanbul MTA Halı Yıkama ile halı ve kilimleriniz evinizden uzman servis ekibimiz ile özenle alınır ve kendi araçlarımızla halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız profesyonel makine ve teçhizat kullanılarak, organik ve hijyenik deterjanlar ile el değmeden yıkanmaktadır. İstanbul MTA Halı Yıkama ile Halılarınız 2020 model makinelerimiz ile zarar görmemesi ve deforme olmaması adına önlemler alınarak uzman ekibimiz tarafından özel deterjanlarla yıkanmakta, tek bir leke kalmadan tertemiz olarak paketlenmekte ve sizlere tam zamanında kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir.

Halı yıkama sektöründe bir ilki başaran firmamız yıkama, kurutma, paketleme aşamalarında yaptığı yatırımlar ile halı yıkama hizmeti alan müşterilerimize kusursuz bir deneyim sunarken, müşterilerine memnuniyet garantisi sunan ilk ve tek firma olma özelliği taşımaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan 2 farklı toplama merkezinden alınan halılarınız özenle yıkanmak üzere halı yıkama fabrikamıza getirilir. Kusursuz temizlik garantisi sunan MTA Halı Yıkama firması sizlere 14 yıllık temizlik deneyimini yansıtmaktadır.

İstanbul Halı Yıkama Firması

İstanbul halı yıkama firması ve İstanbul güvenilir halı yıkama firması gibi Google sorgularında yılların biriktirdiği deneyim ile İstanbul müşterilerine halı, kilim yıkama hizmetleri sağlayan şirketimiz, halı yıkama kampanyaları ile memnuniyeti artırmayı hedeflemektedir. Siz de telefon numaralarımız aracılığı ile bizleri arayarak halı yıkama hizmetimizden faydalanabilir ve evinizdeki halı ve kilimlerinizi uygun fiyatlara yıkatabilirsiniz.

İstanbul Halı Yıkama Fiyatları

İstanbul halı yıkama fiyatları konusunda müşterilerimizden gelen taleplere cevap vermek adına bir bilgi yayınlamak gerekirse m2 ücreti olarak hesaplanan piyasa fiyatları içerisinde kullanılan malzeme , halının yıkanma teknikleri ve temizlik / hijyen konusundaki altyapımız değerlendirildiğinde İstanbul’un kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı halı yıkama hizmetini sunduğumuz konusundan emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti almak için bizleri hemen arayabilir, bina ve komşularınızdan gelecek taleplerinize yönelik özel indirim almak için de bizlere başvuru yapabilirsiniz. Halı yıkama hizmetleri için İstanbul MTA Halı Yıkama Fabrikası’nı tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız.

Sohbete Başlayın
Whatsapp Destek Hattı
Powered by